Street Skater 3D: 2 FULL

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0,99 TL
  • Boyut 2,8 MB
  • Sürüm 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Play365
Street Skater 3D: 2 FULL indir; Street Skater 3D mobil oyununda şehrin sokakların özgürce kay kay yarışı yaparak eğleneceksiniz.

Street Skater 3D mobil oyununda şehrin sokakların özgürce kay kay yarışı yaparak eğleneceksiniz. Paten sever kişilerin son derece eğleneceği Street Skater 3D mobil oyununu Android cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Bu muhteşem oyunu oynayarak paten yeteneklerinizi geliştirerek ilerleyebilirsiniz. Sokağın engebelerine dikkat ederek hareket edin, yüksek skorlar elde edin ve becerilerinizi geliştirerek daha fazla alanda paten ile kaymaya özen gösterin.

Ne kadar çok mekanda paten yaparsanız Street Skater 3D mobil oyununda o kadar çok eğlenirsiniz. Mümkün olduğu kadar çok para alın ve güç unsurlarını değerlendirerek farklı patenciler veya yükseltmeleri satın. Ayrıca para kazandığınız zaman 25 farklı özel kaykay arasından seçiminizi yaparak satın alın. Her bir kaykayın pistte farklı özellikleri bulunuyor. Stratejiniz ve satın alacağınız kay kayın özelliklerini birleştirerek oyun pistlerini başarı ile sonuçlandırabilirsiniz.

Kaykayın üzerinde çılgın hareketler yaparak aksrobasinin eğlencesini doruklarda yaşayabilirsiniz. Rakiplerinize karşı başarılı bir kay kay performansı sergilemek için çeşitli hilelere başvurabilirsiniz. Bu sizin tercihiniz olacak. Patencilerin her biri özel yeteneklere sahiptir. Onların yeteneklerinin üstünde bir performans sergilemek için akıllı cihazınızın dokunmatik ekranına dokunmanız yeterli olacaktır.

Doğru zamanda ve doğru yerde hamle yaparak Street Skater 3D: 2 FULL mobil oyununda başarılı skorlar elde edebilirsiniz. Kazandığınız tüm parayı kay kayı geliştirmek için kullanın. Bu yarışları kazanmanız da size imkan sağlayacaktır. Gelişmiş grafikler üzerine tasarlanan Street Skater 3D aksiyon oyununda eğlencenin tadını çıkartacaksınız.

Pist üzerinde yer alan engelleri aşmak için özel güç unsurlarını değerlendireceksiniz. Engeller sadece yolun engebeli olması değildir. Yol üzerinde yer alan arabalarda kaykayınızı sürmeniz konusunda sizi zorlayacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurun, altınları toplayarak ilerleyin.

Street Skater 3D: 2 FULL indir